Project Description

Andrzejki, Mikołajki, Boże Narodzenie, Choinka, Sylwester, Wielkanoc, Zajączki, Dzień Dziecka, imprezy integracyjne z klockami LEGO® dla Firm

OFERTA DLA FIRM

Oferta KLOCKI i SPÓŁKA – niebanalnych i różnorodnych zajęć z klockami LEGO® pomaga Pracodawcom budować przyjazną atmosferę w Firmie poprzez działania na rzecz Pracowników i ich Dzieci.

Dzięki naszej ofercie Pracownicy – Rodzice mają satysfakcję z dobrze spędzonego czasu, podczas gdy ich Dzieci rozwijają umiejętności w kreatywnych warunkach.

Tym samym pomagamy Pracodawcom budować markę poprzez zabawę!

Co robimy?

* urozmaicamy imprezy firmowe (np. andrzejkową, mikołajkową, świąteczną, Dzień Dziecka, pikniki rodzinne),
* organizujemy półkolonie podczas ferii zimowych czy wakacyjnych – w siedzibie Firmy lub poza nią,
* organizujemy inne formy opieki nad Dziećmi – w siedzibie Firmy lub poza nią,
* umożliwiamy zakup karnetów na nasze zajęcia pozaszkolne jako formę bonusów, czy prezentów dla Pracowników.

Jak to robimy?

* organizujemy zabawy ruchowe, konkursy, w tym z robotami w przeróżnej tematyce: ze świata bajek, przyrody, nauki i przygody, klocków LEGO®; na zajęciach wykorzystujemy np. pudła kartonowe jako elementy labiryntu do pokonania przez roboty, makiety miast – wszystko to współtworzymy z Dziećmi;
* budujemy i programujemy modele robotów z klocków LEGO® WeDo dla Dzieci lat 5+;
* budujemy i programujemy modele robotów z klocków LEGO® Mindstorms dla Dzieci lat 7+;
* budujemy modele z klocków LEGO® Classic w ramach Kreatywnego budowania w przeróżnej tematyce: ze świata bajek, przyrody, nauki i przygody, klocków LEGO®; to także okazja do zastosowania elementów psychoedukacji;
* wprowadzamy elementy psychoedukacji, np. w nawiązaniu do filmu „W głowie się nie mieści” rozmawiamy o emocjach w życiu, Dzieci z klocków LEGO® Classic w ramach Kreatywnego budowania budują swoją wyspę; rozmawiamy też np. o zaletach i zagrożeniach płynących z zabaw z komputerem – Dzieci za pomocą klocków obrazują historie ostrzegające przed niebezpieczeństwami wirtualnego świata.

Co to oznacza?

​Dzieci bawią się – budują różne konstrukcje robotów, uczestniczą z nimi w konkursach i zabawach ruchowych. Rodzice mogą w tym współuczestniczyć.

Potrafimy dostosować aktywności z klockami LEGO® i robotami do każdego tematu.
W minione wakacje np. na półkoloniach za pomocą klocków LEGO® obrazowaliśmy Małego Księcia, sagę Star Wars czy wioskę Indian.

Zapraszamy do współpracy!