Firma powstała pięć lat temu w wyniku inspiracji rodzicielstwem małżeństwa Radosława i Agnieszki Lewandowskich-Lepak. Agnieszka jest pedagogiem specjalnym – nauczycielem dyplomowanym.

Klocki są dla nas elementem zabawy, ale i narzędziem do pracy z Dziećmi.

Naszą misją jest rozwój Dzieci poprzez zabawę – intelektualny i społeczno-emocjonalny.

Indywidualnie traktujemy każdego z naszych podopiecznych – nasze doświadczenie obejmuje pracę z Dziećmi szczególnie uzdolnionymi, z ukierunkowanym zainteresowaniem, ale także z dziećmi nieśmiałymi, zagubionymi w grupie rówieśniczej, z problemami w zakresie koncentracji uwagi, z Zespołem Aspergera, z autyzmem.

Naszą ofertę adresujemy do Dzieci, Rodziców, Przedszkoli, Szkół czy Firm. Prosimy o kontakt tel. 604229119, email: klockiispolka@wp.pl

​Realizujemy zajęcia we współpracy:
z instruktorami – pedagogami, psychologami, pracownikami Szkół i Przedszkoli;
z firmą RoboNET sp. z o.o. www.robonet.pl – wielokrotnie nagradzaną za swoje osiągnięcia. Jako jedyni w powiecie legionowskim posiadamy wyłączność na ich autorskie, niepowtarzalne, licencjonowane instrukcje modeli z serii SafariCAMP, CityCAMP, StarCAMP, w tym np. ważkę, żyrafę, ptasie gniazdo. Dzięki temu nasze zajęcia z Robotyki są ciekawe i urozmaicone;
z Przedszkolami i Szkołami.

Kiedy tylko możemy, bierzemy udział w akcjach Wolontariatu Legionowo.

Zapraszamy!

Szanujemy prawa autorskie; respektujemy decyzje Rodziców / Opiekunów prawnych Dzieci – uczestników naszych zajęć. Bez wiedzy i zgody Autorów nie publikujemy materiałów oraz bez wiedzy i zgody Rodziców / Opiekunów prawnych Dzieci nie publikujemy ich wizerunków w Internecie. Niemniej, jeśli zdarzy się przypadek publikacji materiału lub wizerunku Dziecka bez wiedzy i zgody Autora lub Rodzica / Opiekuna prawnego proszę – poinformuj nas o tym.
Tym samym bardzo prosimy: kopiowanie jakichkolwiek materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie bez wiedzy i zgody ich właścicieli jest zabronione.